NoImg
Odborný poradce 604 850 420
Search icon Search icon

Obhájili jsme opět držení prestižní značky regionální produkt Jizerské hory pro naše stříbrné snubní

Co je značka Regionální produkt Jizerské hory?

Značka Regionální produkt Jizerské hory vznikla v roce 2010 v projektu Místní akční skupiny Mikroregionu Frýdlantsko Vyrobeno na venkově, zaměřeného na podporu a propagaci místních výrobcků. Podobu značky vybrali sami výrobci. Symbolizuje hory, lesy, vody a cesty Jizerských hor a je znamením původu výrobků v regionu, originality, ekologické šetrnosti a podílu ruční práce při vzniku zdejších produktů.

 

Odkud pocházejí výrobky se značkou Regionální produkt Jizerské hory?

Nejsevernější hory České republiky na hranici s Polskem jsou oblast plná kontrastů. Tajemné strže a skalnaté svahy na severních svazích a rušné, sportovci využívané svahy jižní, hluboké lesy a louky, pastviny a políčka, chalupy a samoty i průmyslová města, svébytné severní podhůří - Frýdlantsko - krajina dynamická i zádumčivá, nabízející aktivní zábavu i nerušenou samotu. Krajina po staletí obývaná lidmi, kteří zde uplatňovali své dovednosti.

 

Proč hledat výrobky z Jizerských hor?

Jste-li návštěvníkem, hledáte třeba výjimečnost, odlišnost a památku, která Vám později připomene čas zde prožitý.
Jste-li obyvatelem, zajímate se možná o potraviny z blízka, chcete podpořit místní výrobce, kteří navazují na tradice řemeslníků a zemědělců této oblasti.

 

Veškere produkty a informace naleznete na adrese www.jizerske-vyrobky.cz

20141023_120818

×