NoImg
Odborný poradce 604 850 420
Search icon Search icon

Informace

Prsteny vyrábíme na míru. Pro určení velikosti je nutné se změřit v jakémkoliv zlatnictví (odpovídající velikost doplníte ve formuláři). Pokud tuto možnost nemáte, propůjčíme Vám naše zlatnické míry za vratnou zálohu 500Kč (míry Vám přijdou na dobírku a po přijetí zpět bude záloha odečtena z ceny šperků). Po odeslání závazné objednávky Vám přijde potvrzení o její platnosti na Váš přiložený e-mail nebo telefonický kontakt. Cena uvedená u prstenů, včetně rytiny a dalších úprav dle Vašeho přání, je konečná. Dodací lhůta je obvykle do 10 pracovních dnů od přijetí zakázky. Tento termín se může prodloužit. Při vytvoření objednávky je vhodné napsat do poznámek termín, do kterého potřebujete prsteny dodat. Vašemu požadavku přizpůsobíme výrobu. O stavu objednávky a jejím zhotovení se můžete informovat pomocí dotazu přes náš e-mail info@nejlevnejsi-snubaky.cz. Máte-li zájem prohlédnout si naše prsteny osobně, je nutné se předem telefonicky objednat.

Jsme výrobci stříbrných snubních prstenů a rádi bychom vás pozvali do naší dílny, abyste si mohli prohlédnout naši kolekci osobně. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodném termínu pro vaši návštěvu. Těšíme se na možnost se s vámi osobně setkat.

KONTAKT PRO OBJEDNÁNÍ NÁVŠTĚVY: tel. 604 850 420

Barvu kamínku si můžete zvolit bílou,modrou, růžovou nebo zelenou. Vyplňte, prosím, ve formuláři.

Galvanické pokovení rhodiem (vzled bílého zlata ) - na prsteny je nanesena vrstva rhodia.

Cena: 500 Kč/pár

Galvanické dvoubarevné pokovení části prstenu pravým čtrnáctikarátovým zlatem - na část prstenu je nanesena vrstva pravého zlata.

Lze pouze u vzorů Z45, Z46, Z47, Z48, Z65, Z66, Z70, Z71, Z72, Z79, Z81, Z92, Z93, Z103.

Cena: 900 Kč/pár

Rozdíl mezi rhodiem (vzhled bílého zlata) a stříbrem (bez pokovení).

Brilliant dodáváme včetně certifikátu o pravosti kamene. Pokud budete mít zájem o diamant, zvolte tuto možnost ve formuláři.

Naše stříbrné snubní prsteny Vám dodáme v dárkové krabičce.

Za příplatek 1.000 Kč Vám vyrobíme stříbrné snubní prsteny do 24 hodin od přijetí závazné objednávky.

Pokud se pro tuto službu rozhodnete, uveďte, prosím, tuto informaci do poznámek.

Pro správné a přesné měření velikostí prstenů je nutné použít zlatnické míry
(viz. obrázek A). Můžete využít naší služby zapůjčení kroužků, nebo se změřit v jakémkoliv zlatnictví. Jiný způsob měření a návody na internetu (viz. obrázek B) nefungují! V případě, že dojde ke špatnému změření, Vám rádi prsteny za poplatek upravíme.

Tento projekt byl podpořen Libereckým krajem.

×